Аудан әкімдігі бөлімдері басшыларының жеке тұлғаларды және заңды тұлғалардың өкілдерін жеке қабылдау кестесі

 

Аудан әкімдігі бөлімдері басшылары мен орынбасарларының

 жеке тұлғаларды және заңды тұлғалардың өкілдерін жеке қабылдау

 кестесі

 

Мекеме атауы Лауазымды тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты Лауазымы Қабылдау күні
1 Аудан әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі Үсембаев Болат Базарбайұлы Бөлім басшысы

 

Әр аптаның бейсенбі күні сағат

1000-ден 1300-ге дейін

Тлеубаев

Қанат

Шалбайұлы

Бөлім басшысының орынбасары Әр аптаның сейсенбі, жұма күндері сағат

1000-ден 1300-ге дейін

2 Аудан әкімдігінің ауыл шаруашылығы бөлімі Дариябеков Сейілбек Шәкенбайұлы Бөлім басшысы Әр аптаның сәрсенбі, жұма күндері сағат

1500-ден 1800-ге дейін

3 Аудан әкімдігінің білім бөлімі Баймағамбетов Ілияс Алшынбайұлы Бөлім басшысы Әр аптаның сәрсенбі, жұма күндері сағат

1500-ден 1800-ге дейін

4 Аудан әкімдігінің экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі Тойшыбекова Асияхан

Омарқызы

Бөлім басшысы Әр аптаның жұма күні сағат 1500-ден 1800-ге дейін
5 Аудан әкімдігінің

жер қатынастары бөлімі

Ұзақбеков

Ерболат Ғалиұлы

Бөлім басшысы Әр аптаның сәрсенбі, жұма күндері сағат

1500-ден 1700-ге дейін

6 Аудан әкімдігінің сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі Шалбаев Дәуренбек Әсенбайұлы Бөлім басшысы Аптаның әр күні

сағат  1500-ден 1800-ге дейін

7 Аудан әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімі Бегалиев

Саят Балтабекұлы

Бөлім басшысы Әр аптаның сәрсенбі, жұма күндері сағат

1500-ден 1900-ге дейін

8 Аудан әкімдігінің

ішкі саясат бөлімі

Рысдәулет Құдайберген Жамбылұлы Бөлім басшысы Әр аптаның бейсенбі күні сағат 1500-ден

1800-ге дейін

9 Аудан әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі Алтишев

Еркін Оразұлы

Бөлім басшысы Әр аптаның сәрсенбі, бейсенбі, жұма күндері сағат 1500-ден 1800-ге дейін

 

10 Аудан әкімдігінің кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі Шалабаев

Бейсен Қалиханұлы

Бөлім басшысы Әр аптаның бейсенбі, жұмакүндері сағат

1500-ден 1900-ге дейін

11 Аудан әкімдігінің қаржы бөлімі Аукенов

Қайрат Қостанайұлы

Бөлім басшысы Әр аптаның сәрсенбі күні сағат 1500-ден 1800-ге дейін
12 Аудан әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту және туризм бөлімі Қадырбекова Меруерт Нышанбекқызы Бөлім басшысының міндетін атқарушы Әр аптаның дүйсенбі, жұма күндері сағат

1000-ден 1700-ге дейін

График приема по личным вопросам руководителей отделов акимата района

 и их заместителей

 

Наименование организации Фамилия, имя, отчество должностного лица Занимаемая должность Дни проведения приема
1 Отдел занятости и социальных программ акимата района Усембаев Болат Базарбаевич Начальник отдела Еженедельно

в четверг

с 1000– до 1300 часов

Тлеубаев Канат Шалбаевич Заместитель начальника отдела Еженедельново вторник ипятницу

с 1000– до 1300 часов

2 Отдел сельского хозяйства акимата района Дариябеков

Сейлбек Шакенбаевич

Начальник отдела Еженедельно

в среду и пятницу

с 1500 до 1800 часов

3 Отдел образования акимата района Баймагамбетов Илияс Алшынбаевич Начальник отдела Еженедельно

в среду и пятницу

с 1500 до 1800 часов

4 Отдела экономики и бюджетного планирования Тойшыбекова Асияхан

Омаровна

Начальник отдела Еженедельно в пятницу

с 1500 до 1800 часов

5 Отдел земельных отношений акимата района Узакбеков

Ерболат Галиевич

Начальник отдела Еженедельно

в среду и пятницу

с 1500 до 1700 часов

6 Отдел архитектуры, градостроительства и строительства акимата района Шалбаев

Дауренбек Асенбаевич

Начальник отдела Ежедневно

с 1500 до 1800 часов

7 Отдел физической культуры и спорта акимата района Бегалиев

Саят Балтабекович

Начальник отдела Еженедельно

в среду и пятницу

с 1500 до 1900 часов

8 Отдел внутренней политики акимата района Рысдаулет Кудайберген Жамбылович Начальник  отдела Еженедельно

в четверг с 1500 до 1800 часов

9 Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата района Алтишев

Еркин Оразович

Начальник отдела Еженедельно

в среду, четверг и  пятницу с 1500 до 1800 часов

10 Отдел предпринимательства и  промышленности акимата района Шалабаев

Бейсен Калиханович

Начальник отдела Еженедельно

в четверг и пятницу

с 1500 до 1900 часов

11 Отдел финансов акимата района Аукенов

Кайрат Костанаевич

Начальник отдела Еженедельно

в среду с 1500 до 1800 часов

12 Отдел культуры, развития языков и туризма  акимата района Кадырбекова Меруерт Нышанбековна Исполняющий обязанности начальника отдела Еженедельно

в понедельник

и пятницу с  1000 до 1700 часов